Jesteś tu: » Strona główna

30 stycznia 2015 roku o godzinie 16:00

w naszej szkole

odbedzie się zebranie z rodzicami

W dniu 29 stycznia br. odbędzie się

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK – KULTYWOWANIE TRADYCJI, POSZUKIWANIE TALENTÓW.

Prosimy wychowawców wszystkich klas o przygotowanie przedstawiciela: solista lub zespół śpiewaczy/kolędniczy (ok. 5 os ) lub cała klasa do prezentacji 1 kolędy lub pastorałki w dniu konkursu.

Jury przy ocenie będzie brać pod uwagę:

- wyraz artystyczny prezentacji

- zaangażowanie uczniów

- stroje artystów i rekwizyty

- wykorzystanie instrumentów

- niepowtarzalny dobór repertuaru

Przewidujemy kategorie 1. Klasy  I – III

kategorie 2. Klasy IV – VI

Wskazane, aby kolędy nie powtarzały się w danej kategorii. Prosimy o podanie na przygotowanej liście tytułu wybranej pieśni do 14.01 br. Służymy pomocą.

Dni Odkrywania Nowych Możliwości

Przed nami dni poszukiwań i odkrywania nowych dróg. Działamy na zasadzie: wszystko jest możliwe, wszystko jest blisko, tylko ręką sięgnąć. Arthur Charles Clarke powiedział, że „jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.” Zatem nie bój się spróbować czegoś innego, czegoś niezwykłego. Wyjdź na chwilę ze świata schematów i zrób to, o czym zawsze marzyłeś.

Kartki z kalendarza 28/29-01-2015